Warning: file(/home/web2/web/web2.cz/web2-hosting/rybi-restaurace/anotace.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/web2/web/web2.cz/admin/!web2-050520/tvuj_driver.incl on line 44
Víkendové grilování | Rybí restaurace

Víkendové grilování

Jaro již je - zdá se - v plném proudu a léto za dveřmi. Nejvyšší čas vytáhnout gril a trochu začoudit, ale hlavně pořádně rozvonět naší zahrádku!

V současné době se můžete těšit, v případě hezkého počasí, že o víkendech ochutnáte nejen pokrmy, na které jste z naší kuchyně zvyklí celý rok, ale i jídla z grilu. Budou to samozřejmě především celé ryby jako je pstruh, siven či lín, ale vždycky přihodíme i nějaký kus masa - třeba dobrou klobásku od místního řezníka nebo pořádný steak. Sortiment nebude pevný, ale bude vycházet z toho, co bude zrovna v sádkách k dispozici, nebo co zajímavého nás právě napadne ;-)

Zpříjemněte si víkend a přijďte posedět na naši zahrádku. Užijete si něco dobrého z grilu v kombinaci s dobrým vínem, vychlazeným ležákem, nebo třeba s říznou desítkou, kterou taky o víkendu obvykle narážíme!